Przedłużanie i zagęszczanie włosów

 

Naturalne włosy hairtalk extensions

Przedłużanie i zagęszczanieZastanawiałaś się kiedyś na czym polega ​​przedłużanie włosów? W przypadku metody​​ hairtalk extensions​​ 3 cm ​​włosy na taśmie​ doczepia się do naturalnych włosów "na kanapkę". ​​Zagęszczanie włosów​​ jeszcze nigdy nie było takie proste! ​​Włosy na taśmach​ montuje się łatwo i szybko - a ​​nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.​

Przedłużanie włosów​ metodą ​​hairtalk extensions​ to idealny sposób na zapuszczanie włosów - "przejściowa" długość już nie musi być udręką. Załóż ​​włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje naturalne włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to rozwiązanie idealne dla Ciebie! ​​Włosy hairtalk extensions​​ nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.​

Przedłużanie​ czy też ​​zagęszczanie włosów​ nie musi trwać godzinami. ​​Naturalne włosy hairtalk extensions​ doczepia się w niecałą godzinę. Ściągnięcie włosów hairtalk extensions zajmuje chwilę i zostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zagęszczaniem włosów wypróbuj metodę ​​hairtalk extensions - włosy na taśmie​ na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Przedłużanie włosów

 

Metoda tape on doczepiania i zagęszczania włosów

Metoda tape onZakochasz się w sobie i swoich nowych włosach! Metoda kanapkowa polega na wczepianiu pomiędzy nasze włosy pasm włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Taśmy są niewidoczne gołym okiem i niewyczuwalne. Pasma są bardzo lekkie i nie obciążają włosów - nie odczuwa się ciągnięcia ani dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Włosy po przedłużeniu można dowolnie upinać, modelować. Ponieważ pasma przyczepiane są tuż przy samej skórze, należy regularnie zgłaszać się na podciąganie taśm. Metoda kanapkowa jest najmniej inwazyjną metodą przedłużania włosów. Pasma włosów można z łatwością przykleić i odkleić za pomocą transparentnej taśmy - w tej metodzie nie jest używana temperatura, nie zgrzewa się włosów. Włosy nie plączą się i nie powstają kołtuny. Nie trzeba się również obawiać, że taśma odklei się nieoczekiwanie. Częstotliwość powtarzania zabiegu jest uzależniona od wzrastania włosów. A co najważniejsze - wystarczy już 6 taśm żeby było widać tę wspaniałą różnicę objętości!

Masz więcej pytań? Umów się na bezpłatną wycenę i konsultację – tel. 781 701 288
(cennik uzależniony od gatunku włosów,długości i ilości taśm)

 

Przedłużanie włosów clip in

Metoda clip inPrzedłużanie włosów clip in jest proste i wystarczą włosy umocowane na gotowych do przypięcia taśmach, o różnej długości z prostymi w użyciu klipsami. Mocowanie włosów polega na przypięciu klipsów w odpowiednich miejscach. Najlepiej wygląda przypinana najdłuższa taśma z tyłu głowy i krótsze taśmy po bokach. Należy zachować niewielki odstęp od krawędzi włosów, żeby taśma nie była widoczna. Metoda clip in jest idealna na jednorazowe wyjście, dla osób które nie planują przedłużać włosów na stałe. Ta metoda nie jest wygodna na dłuższą metę i obciąża włosy do których są przypięte klamry.

Zalety metody przedłużania włosów clip in:
- bardzo łatwa metoda przedłużenia włosów, można ściągać i zakładać samodzielnie,
- tani sposób przedłużania włosów,
- szybki sposób na przedłużenie włosów,
- możliwe zmienianie włosów każdego dnia,
- dobry efekt przy rozpuszczonych włosach,
- te same włosy można zakładać i zdejmować wielokrotnie,
- nie stosuje się żadnych klejów ani rozgrzewania włosów, metoda zupełnie nieinwazyjna.

Wady metody przedłużania włosów clip in:
- krótkotrwała metoda,
- metoda wyglądająca mało naturalnie,
- nietrwała metoda.