sklep 1

 sklep 2

Polecam dla wizażystów

Wodoodporne Pomadki 50 zł

Rozświetlacze 60 zł

Żel do mycia twarzy 35 zł

2w1 Nawilżający krem / Baza pod makijaż 35 zł

Nawilżający Krem do Rąk 25 zł

Zamówienia na produkty należy składać w formie mailowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

SUPLEMENTACJA ALFA AKTIV 30 PORCJI X 20 ML

alfa aktiv

299,00 zł

ALFA AKTIV - MIKRO PRODUKT, MAKRO REZULTATY
Alfa Aktiv to przełomowy suplement diety, który staje się wyborem coraz szerszej grupy sportowców, także Crossfiterów. Ta niepozorna mała buteleczka to prawdziwa zintensyfikowana dawka naturalnego dobra, przyczyniająca się do maksymalizacji procesu regeneracji i dotleniania w Twoim organizmie - wszystko dzięki nanobiotechnologii.
Aż trudno uwierzyć, że jedna porcja Alfa Activ została wykonana z 16 litrów soku! To 7% aktywnego koncentratu - równowartość 112% naturalnego soku. Dzięki naturalnym składnikom takim jak aronia, czarna porzeczka, czy miód zapewnisz sobie równowagę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SUPLEMENTACJI ALFA AKTIV?
Głównym zadaniem Alfa Aktiv jest poprawienie stanu zdrowia i samopoczucia na co dzień. Dzięki regularnemu suplementowaniu przyczyniasz się odbudowy naturalnej zdolności organizmu do samoleczenia i lepszej regeneracji.
Co zyskasz jako CrossFiter? Kluczową zaletą jest lepsza regeneracja - dzięki Alfa Aktiv pozbędziesz się zakwasów i przyspieszysz proces rekonwalescencji potreningowej organizmu. Suplement znacząco przesuwa próg przemian aerobowych co przełoży się bezpośrednio na lepszą jakościowo pracę na treningu. Dzięki ustabilizowaniu jonizacji w komórce polepszysz wchłanianie innych suplementów. Zmniejszysz ilość wolnych rodników tlenowych, dotlenisz swój mózg, a w konsekwencji zwiększysz swoją koncentrację.

KORZYŚCI Z SUPLEMENTACJI ALFA AKTIV:
- likwiduje 90% zakwasów,
- usuwa toksyny z organizmu,
- znacząco przesuwa próg przemian aerobowych,
- przyspiesza powysiłkową restytucję organizmu,
- usuwa patogeny, bakterie, wirusy, grzyby,
- przywraca prawidłową jonizację w komórce przez to poprawia wchłanianie innych suplementów,
- likwiduje wolne rodniki tlenowe,
- obniża poziom tętna w trakcie wysiłku,
- zwiększa efektywność wykonywanych ćwiczeń aerobowych (tlenowych),
- zwiększa poziom hemoglobiny,
- poprzez większe dotlenienie mózgu zwiększa koncentrację na treningu i zawodach sportowych.

JAK STOSOWAĆ
Zażyj Alfa Aktiv pół godziny przed posiłkiem, na pusty żołądek. Po wypiciu odczekaj minutę i popij wodą, (woda wypita dokładnie po 60 sekundach ma na celu pobudzić diurezę i rozpuszczanie toksyn).
Uwaga: Podczas stosowania Alfa Aktiv zaleca się unikanie mleka i produktów mlecznych ze względu na zawartą w nich dużą ilość martwych bakterii (produkty pasteryzowane). Alfa Aktiv neutralizuje wówczas te dodatkowe bakterie z mleka, zamiast wpływać na bakterie oraz toksyny znajdujące się w naszych organizmach. W ten sposób część potencjału leczniczego Alfa Aktiv marnuje się.
Alfa Aktiv posiada świadectwo antydopingowe wydane przez

logo dshs

Możliwość wysyłki. Zamówienia pod numerem tel. 513 995 060 lub odbiór osobisty w naszej siedzibie przy ulicy Domaniewskiej 35 02-672 w Warszawie LUXCLINIC ZAPRASZAMY!