KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Prowadzimy kursy angielskiego z najlepszą kadrą w trzech poziomach praz poziom biznesowy, posiadamy europejskie certyfikaty potwierdzające jakość naszych usług i specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego.

Nauka angielskiego prowadzona jest systemem Do you speak english? (metoda nastawiona na komunikację i przełamywanie barier w mówieniu) – w każdej grupie dwóch lektorów, polski i Native Speaker (osoba pochodząca z kraju anglojęzycznego).

Nasi słuchacze są zadowoleni z atmosfery jaka panuje na zajęciach.

Uzyskaliśmy referencje wielu firm i instytucji, przygotowujemy do matury, egzaminów TELC, FCE i CAE bez dodatkowych dopłat.

Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych w małych grupach (od 4-8 osób ) lub (od 8 do 12 osób).

Bezpłatnie przeprowadzamy próbne testy TELC, FCE i CAE.

Prowadzimy zajęcia sześć dni w tygodniu w różnorodnej intensywności i na wszystkich poziomach zaawansowania, nasi lektorzy to wykwalifikowani i przyjaźnie nastawieni ludzie.

Mamy dogodną lokalizację w Warszawie – nauka angielskiego prosto z pracy bez korków w samym sercu Mordoru na Domaniewskiej 35.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem dydaktycznym, nauka angielskiego odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych tablic interaktywnych.

Zapewniamy komfort za 699 PLN miesięcznej nauki, dwa razy w tygodniu dla dorosłych i młodzieży po 90 minut .

Starannie kwalifikujemy naszych słuchaczy do odpowiednich grup.

Prowadzimy dodatkowe KONWERSACJE w specjalnie do tego przystosowanym klubie dyskusyjnym.

Dla dzieci stworzyliśmy program: zajęcia ruchowe (siłownia dla małoletnich, zajęcia fitness, piłki, gimnastyka, rozciąganie), zajęcia łączone są też z nauka języka angielskiego. Popołudniowe zajęcia jako alternatywa dla opiekunki i świetlicy dwie godziny zegarowe dwa razy w tygodniu za 699 zł lub cztery razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe za 1199 zł.

Idealna propozycja dla Mieszkańców Mokotowa lub wielbicieli galerii Mokotów lub dla Rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty Luxclinic, ponieważ na przodzie naszej kliniki wykonujemy usługi i zabiegi a na tyłach prowadzimy zajęcia ruchowe i dydaktyczne. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie do siedziby na Domaniewską 35 lub na zapisy telefoniczne.