mezoterapia 1

 

SZKOLENIE MEZOTERAPIA IGŁOWA

SZKOLENIE Z TECHNIK STOSOWANYCH W MEZOTERAPII IGŁOWEJ, MIKRO-IGŁOWEJ - DERMA ROLLER, DERMAPEN 

CENA 999 zł 8 h

 

Mezoterapia igłowa jest nieinwazyjną metodą do rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w profilaktyce opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. W konsekwencji poprawia się mikro-krążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).
Składniki aktywne podane podczas zabiegu mają możliwość optymalnego działania, gdyż docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

mezoterapia 2Program szkolenia:
- Formalne aspekty świadczenia usług kosmetologii estetycznej
- Zasady higieny i BHP w gabinecie kosmetycznym
- Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
- Kwalifikacja pacjentów do zabiegu
- Omówienie poszczególnych etapów zabiegu, dawkowanie
- Zasady postępowania po zabiegu
- Powikłania
- Samodzielne wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej, mikro-igłowej i z dermapenem przez uczestników szkolenia pod okiem trenera.

mezoterapia 3Zakres szkolenia z mezoterapii igłowej odmładzającej i rewitalizującej skórę obejmuje
- twarz
- szyja
- dekolt
- dłonie
- głowę

Praktykowane podczas szkolenia okolice zabiegowe zależą od wskazań występujących u modeli/modelek. Wskazania oceniane są podczas konsultacji przedzabiegowych przez trenera wspólnie z grupą kursantów. Praktykowane podczas szkolenia okolice zabiegowe zależą od wskazań występujących u modeli/modelek. Wskazania oceniane są podczas konsultacji przedzabiegowych przez trenera wspólnie z grupą kursantów.